Llallinca (Palilulë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Llallincë
Лалинац
Fshat
Vendndodhja
Llallincë is located in Serbia
Llallincë
Llallincë

Koordinatat: 43°20′30″V 21°47′12″L / 43.34167°V 21.78667°L / 43.34167; 21.78667

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Nish
Komuna Palilulë
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 252 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 20′ 30″ Veri

21° 47′ 12″ Lindje

Llallincë (serbisht: Лалинац/Lalinac) është fshat në komunën e Palilulës, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]