Loin des barbares

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Loins des barbares është film shqiptaro-francez i viti 1994 me regji nga Liria Begeja dhe shkrimtarë Philippe Barassa.

Aktorët dhe rolet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]