Los Villares de Soria

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Los Villares de Soria (Soria) Mapa.svg

Los Villares de Soria është një bashki në provincën e Soria-s, Castile dhe Leon, në Spanjë.