Jump to content

Lost and Forgotten

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Lost and Forgotten
Festivali Evropian i Këngës 2010
ShtetiRusia
PerformuesPeter Nalitch
GjuhaAngleze
KompozitorëPeter Nalitch
TekstshkruesPeter Nalitch
Performanca e Finales
Paraqitjet tjera
◄ Mamo (2009)   

Lost and Forgotten (Humbur dhe Harruar) është këngë nga Peter Nalitch, i cili do riprezantojë RusinëFestivalin Evropian të Këngës 2010.[1][2]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Omelyanchuk, Olena (2010-03-07). "Rusia: Not lost and not forgotten". European Broadcasting Union. Marrë më 7 mars 2010. {{cite web}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!); Nuk lejohet formatim teksti në: |publisher= (Ndihmë!)
  2. ^ Montebello, Edward (2010-03-07). "Rusia dërgon Peter Nalitch në Eurosong 2010". ESCToday. Marrë më 7 mars 2010. {{cite web}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!); Nuk lejohet formatim teksti në: |publisher= (Ndihmë!)