Lost and Forgotten

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Flag of Russia.svg Lost and Forgotten
Festivali Evropian i Këngës 2010
Shteti Rusia
Performues Peter Nalitch
Gjuha Angleze
Kompozitorë Peter Nalitch
Tekstshkrues Peter Nalitch
Performanca e Finales
Paraqitjet tjera
◄ Mamo (2009)   

Lost and Forgotten (Humbur dhe Harruar) është këngë nga Peter Nalitch, i cili do riprezantojë RusinëFestivalin Evropian të Këngës 2010.[1][2]

Referimet[redakto | përpunoni burim]

  1. ^ Omelyanchuk, Olena (2010-03-07). "Rusia: Not lost and not forgotten". European Broadcasting Union. Marrë më 7 mars 2010. 
  2. ^ Montebello, Edward (2010-03-07). "Rusia dërgon Peter Nalitch në Eurosong 2010". ESCToday. Marrë më 7 mars 2010.