Louis C.K.

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Louis C.K.
Louis C.K Peabody Awards wider crop slight retouching.jpg
U lind
Louis C.K.

1967
TitulliC.K., 2013

Louis Székely lindi më 1967. Është një aktor dhe komedian amerikan.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.