Luxify.al

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Luxify.al
Luxify.al.png
PunësimiOnline Marketplace
TitulliLuxify.al
Faqja në rrjetwww.luxify.al

Luxify Albania është një kompani me bazë shqiptare, që siguron një Tregu online për mallra të reja luksoze, të cilësisë së mirë dhe të përdorura. Kompania menaxhon një faqe interneti Marketplace në të cilën anëtarët blejnë dhe shesin një shumëllojshmëri të mallrave luksoze. Ishte tregu i parë shqiptar në internet për të blerë dhe shitur mallra luksoze. Faqja ka mbi 3 kategori, përfshirë çanta luksoze, art, koleksione, Që nga Marsi 2020, Dyqani kishte mbi 22,000 lista nga tregtarët e luksit nga e gjithë bota, duke bërë një treg 1.1 milion dollarësh amerikan. Luxify gjithashtu ka zyra në Itali dhe Londër dhe partnerë lokalë në Amsterdam dhe Bolonjë.

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Instagram Facebook