Majkëll Pollt

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Majkëll Pollt

Majkëll Pollt politikanë amerikan nga ShBA-ja.

Gjatë vitit 2006 ambasadorë i ShBA-së në Serbi dhe gjatë shërbimit të tij, ishte aktiv në çështjen e Kosovës

Lidhje të jashtme[redakto | përpunoni burim]