Malësia e Re

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Malësi e Re
Pus i Atit
Fshat

Malësi e Re është një vendbanim në komunën e Prizrenit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Pus i Atit.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]