Jump to content

Marit Larsen

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Marit Larsen më 2015

Marit Elisabeth Larsen lind më 15 Nëntor 1983 në Lørenskog të Norvegjisë, është një këngëtare dhe muzikante norvegjeze.