Martin Halm

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Martin Halm (lindi më 9 korrik 1961) është aktor dhe dublues gjerman.

Filmografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Aktor[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Dublimi[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Filmat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Seritë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]