Jump to content

Martin Klebba

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Martin Klebba
U lind në23 Qershor, 1969
Kombësiaamerikan
TitulliKlebba, 2007

Martin Klebba lindi më 23 Qershor, 1969Troy, Michigan si Martin Klebba. Ishte një komedian dhe aktor amerikan, ndër më të mirët e të gjitha kohërave.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Martin Klebba – Album me fotografi dhe/apo video dhe material multimediale

Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.