Me Stalinin

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Me Stalinin.JPG

Me Stalinin libër me kujtime shkruar nga Enver Hoxha botuar në vitin 1979.

Permbajtja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Problematika[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Ne kete liber per here te pare haset afria e emrit Alabnia ne Shqiperi dhe Albania ne Kuakaz.