Mihaliqi (Vushtrri)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Mihaliq
Mirash
Fshat

Mihaliq është një vendbanim në komunën e Vushtrrisë, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Mirash.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]