Mikulani i Epërm

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Mikulan i Epërm
Горња Микуљана
Fshat
Vendndodhja
Mikulan i Epërm is located in Serbia
Mikulan i Epërm
Mikulan i Epërm

Koordinatat: 43°9′12″V 21°15′2″L / 43.15333°V 21.25056°L / 43.15333; 21.25056

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Toplicë
Komuna Kurshumli
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 372 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 9′ 12″ Veri

21° 15′ 2″ Lindje

Mikulan i Epërm (serbisht: Горња Микуљана/Gornja Mikuljana) është fshat në komunën e Kurshumlisë, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]