Mirela Ferracaku

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Mirela Ferracaku
Deputete e Kuvendit të Shqipërisë
20152017
Të dhënat personale
Lindi më: 23 dhjetor 1983
Lindi në: Trush, Shkodër
Kombësia: Shqiptare
Profesioni: Politikane
Partia politike: PKD

Mirela Ferracaku është deputete e Partisë Kristian Demokrate në Kuvendin e Shqipërisë[1][2] . Mirela Ferracaku ka përfunduar arsimin e mesëm dhe ka punuar si ndihmës mjeke në Komunën e Bërdicës.Shiko edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lista e deputetëve të Legjislaturës VIII të Kuvendit të Shqipërisë

Grupi Parlamentar i Partisë Demokratike të Shqipërisë 2009-2013

Grupi Parlamentar i Partisë Demokratike të Shqipërisë 2013-2017

Shënime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Society.svg Ky artikull në lidhje me Politika është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.

  1. ^ KQZ Rezultatet Përfundimtare të Zgjedhjeve për Kuvendin e Shqipërisë 2013
  2. ^ Kuvendi i Shqipërisë - Jetëshkrimet e deputetëve