Jump to content

Mitch Hedberg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Mitch Hedberg
U lind në
Mitch Hedberg

1968

Mitchell Lee "Mitch" Hedberg lindi më 1968. Është një aktor dhe komedian.