Monteagudo de las Vicarías

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Monteagudo de las Vicarías (Soria) Mapa.svg

Monteagudo de las Vicarías është një bashki në provincën e Soria-s, Castile dhe Leon, në Spanjë.