Muzeqina

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Muzeqinë
Fshat
Vendndodhja
Muzeqinë is located in Kosova
Muzeqinë
Muzeqinë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Shtime
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 542 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 27′ 0″ Veri

21° 5′ 40″ Lindje

Muzeqinë është një vendbanim në komunën e Shtimes, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]