Myslim Murrizi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Myslim Murrizi është një nga 140 deputetët e Kuvendit të Republikës së Shqipërisë, dalë nga zgjedhjet e 25 qershorit 2017.[1] Ai i përket Partisë Demokratike të Shqipërisë, në qarkun e Fierit.

Referenca dhe shënime[redakto | përpunoni burim]