Nesip Ibrahimi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Nesip Ibrahimi kryetar i Komitetit Ekzekutiv i Tiranës[1] prej vitit 1976 deri në vitin 1983.

Referencat[redakto | redakto tekstin burimor]

  1. ^ Valter Gjoni. "42 kryetarët e Tiranës. Album fotografik dhe biografik", Tiranë, Shkurt 2016.