Nikollë Neranxi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Nikollë Neranxi ishte deputet i Kuvendit të Shqipërisë.[1]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Koha Jone (23 prill 2016). "Shoqërohet në polici biznesmeni dhe ish-deputeti Nikollaq Neranxi". Arkivuar nga origjinali origjinali më 16 korrik 2016. Marrë më 16 tetor 2017. Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)