Nishori

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Nishor
Fshat
Vendndodhja
Nishor is located in Kosova
Nishor
Nishor
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prizren
Komuna Therandë
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Llapushë
Lartësia 764 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 25′ 26″ Veri

20° 48′ 6″ Lindje

Nishor është një vendbanim në komunën e Therandës, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]