Noorder-Koggenland

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Disambig.svg Për përdorime të tjera shiko: Noorder-Koggenland (kthjellim).


Noorder-Koggenland
—  woonplaats  —
stema_figuraNoorder-Koggenland flag.png
Administrimi
Shteti Flag of the Netherlands.svg Holanda
Provinca Hollanda e Veriut – stema Hollanda e Veriut
Komuna Medemblik
Koordinatat 52°43′V 5°04′L / 52.72°V 5.07°L / 52.72; 5.07 (Noorder-Koggenland)Koordinatat: 52°43′V 5°04′L / 52.72°V 5.07°L / 52.72; 5.07 (Noorder-Koggenland)
Informacione të tjera
Zona Kohore UTC+1
Noorder-Koggenland is located in Hollandë
Noorder-Koggenland
Noorder-Koggenland

Noorder-Koggenland është një qytezë në Medemblik, provinca Hollanda e VeriutHolandë me sipërfaqe km² dhe popullsi banorë[1].

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Centraal Bureau voor de Statistiek

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]