Novosella (Prizren)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Novosellë
Fshat
Vendndodhja
Novosellë is located in Kosova
Novosellë
Novosellë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prizren
Komuna Prizren
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 1020 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 12′ 33″ Veri

20° 46′ 44″ Lindje

Novosellë është një vendbanim në komunën e Prizrenit, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]