Orlando Jones

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Orlando Jones
Orlando Jones cropped.jpg
Jones, 2007
Informacione personale

Orlando Jones lindi më 1968. Është një aktor dhe komedian.