Ozonosfera

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Ne shkretir nuk ka ozonosferë si dhe nuk ka dallim shum prej stratosferes vetem se eshte me lartesi 35 metra