Ky përdoues ka privilegje administruesi në Wikipedia Shqip.

Përdoruesi:AT44

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Përdoruesi:Ammartivari)
Shko te: navigacion, kërko
Faqja ime Faqja e diskutimeve Kontribute Projekte Vegla Admin
AT
अम्मार  · Αμάρ  · Гаммәр  · আম্মার  ·Аммар  · عمّار  · עמאר
Alpha.svgMike.svgMike.svgAlpha.svgRomeo.svg   Tango.svgIndia.svgVictor.svgAlpha.svgRomeo.svgIndia.svg
Për kontributet e mia shiko KËTU dhe KËTU.
Mund të të diskutoni ose të dërgoni komente dhe pyetje KËTU


Për diskutime rreth Wikipedias në përgjithësi vizitioni Kuvendin e Wikipedianëve
Për dekoratat shiko KËTU
Wikipedia:Babel
Shqiponja dykrenare Ky përdorues do Shqipërinë Etnike
Shqiponja malazeze Ky përdorues vjen nga
Mali i Zi
Emblema e Ulqinit Ky përdorues vjen nga Ulqini Emblema e Ulqinit
Emblema e Ulqinit Ky përdorues është Ulqinak Emblema e Ulqinit
Ky përdorues merr pjesë në WikiProjektin Islami
sq Gjuha amtare e këtij përdoruesi është shqipja
aln Ky përdorues âsht folës amtar i gegnishtes.
en-4 This user speaks English at a near-native level.
sr-4 Овај корисник течно говори српски језик.
bs-4 Ovaj korisnik tečno govori bosanski jezik.
Корисник течно говори босански језик
sh-4 Корисник течно говори српскохрватски.
Korisnik tečno govori hrvatskosrpski.
hr-3 Ovaj korisnik vrlo dobro govori hrvatski jezik.
fr-1 Cette personne peut contribuer avec un niveau élémentaire de français.
mk-1 Корисникот почетнички зборува македонски.
la-1 Hic usor simplice latinitate contribuere potest.
Cquote1.svg Pasuria më e mirë është pasuria e shpirtitCquote2.svg
Muhammad2.png PEJGAMBERI MUHAMMED Mohamed peace be upon him.svg Muhammad2.png
Sot është E hënë 29 maj 2017 dhe Wikipedia Shqip numëron 65.161 artikuj
Kjo është faqe e një përdoruesiWikipedia.

Ky nuk është një artikull enciklopedik. Nëse ju gjeni këtë faqe në ndonjë vend tjetër përveç Wikipedia, jeni duke parë një site pasqyrues. Të jesh i vetëdijshëm se kjo faqe mund të jetë e vjetëruar dhe që përdoruesi të cilit i takon kjo faqe mund të mos ketë përkatësi personale me ndonjë vend tjetër përveç Wikipedia vetë. Faqja origjinale është e vendosur në http://sq.wikipedia.org/wiki/P%C3%ABrdoruesi:AT44.