Përdoruesi:Astronomi06

  Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
  Wikipedia:Babel
  sqGjuha amtare e këtij përdoruesi është shqipja.
  en-2 This user is able to contribute with an intermediate level of English.
  de-1 Dieser Benutzer hat grundlegende Deutschkenntnisse.
  Flag of Kosovo.svg Ky përdorues vjen nga Kosova.
  Emblema e Gjilanit Ky përdorues vjen nga Gjilani.
  Noia 64 apps karm.svg Ky përdorues është anëtar në Wikipedia për 6 vjet, 4 muaj dhe 18 ditë.
  Chromium Logo.svg Ky përdorues kontribuon në Wikipedia duke përdorur Google Chrome.


  Astronomi06 (diskutim · kontribute)
  IDENTIFIKIMI
  :- Identiteti: A.H
  :- Vendlindja: Gjilan, Kosovë
  :- Pasioni: Gjeografia, Astronomia
  :- Vendndodhja: Gjilan, Kosovë
  :- Hobi: Interneti, Leximi, Futbolli
  WikiGap.svgKy përdorues kontribon në WikiProjektin Wikipedia:WikiGap.
  Logo e WAK2018 Ky përdorues është pjesëtar i projektit WikiAcademy Kosovo 2018


  Logo e Wikipedia Weekend
  Ky përdorues është pjesëtar i projektit Wiki Weekend Tirana 2017


  Logo e Wikipedia Weekend
  Ky përdorues është pjesëtar i projektit Wiki Weekend Tirana 2016


  Escudo de España ajustado a la norma heráldica.svgKy përdorues është anëtar i WikiProjektit Spanja.
  Flag of France.svgKy përdorues është anëtar i WikiProjektit Franca
  Asia mark.svgKy përdorues kontribuon në Muajin Aziatik të Wikipedias.

  Artikuj që duhen krijuar[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. https://sq.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:1000_artikujt_që_secila_Wikipedi_duhet_ti_ketë
  2. https://sq.wikipedia.org/wiki/Lindje_në_vite

  Çmimet e Fituara në Wikipedian Shqip[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  Fitues i Çmimit për mbrojtjen e Artikujve 2019[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]
  WikiDefender Barnstar Hires.png