Përdoruesi:CarsracBot

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

This bot is controlled by a dutch user. I speak also english and german.


Crystal Clear action run.png

Ky përdorues është një bot (robot) i mbajtur nga Carsrac (diskutimet).
Nuk është një "Përdorues i shumëfishtë" por një llogari e automatizuar ose e gjysmë-automatizuar për të bërë ndryshime të përsëritura, të cilat mund të jenë të lodhshme për t'u bërë vetë.
Administratorë: në qoftë se ky robot funksionon keq ose shkakton dëme, bllokojeni.


This page is maintained by the CarsracBot

100 laatste ongecontroleerde anonieme wijzigingen
Lista e shkurtesave:
r
Ky redaktim mund të jetë dëmtues dhe duhet të rishikohet (more info)
R
Ky redaktim krijoi një faqe të re (shiko gjithashtu listën e faqeve të reja)
v
Ky është një redaktim i vogël
b
Ky redaktim u krye nga një robot
P
Përpunim Wikidata
(±123)
Madhësia e faqes ndryshoi me këtë numër bajtësh

17 gusht 2019

16 gusht 2019

15 gusht 2019

14 gusht 2019

13 gusht 2019

12 gusht 2019

11 gusht 2019

10 gusht 2019


100 nieuwste artikelen