Përdoruesi:Intermedia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia:Babel
sq Gjuha amtare e këtij përdoruesi është shqipja.
en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.
Firefox Ky përdorues ndihmon Wikipedinë duke pëdorur Mozilla Firefox.
SQKy përdorues flet një miks midis gegnishtes dhe toskërishtes.

Genjeshtarit i duhet nje kujtese e mire. (Quintilianus)