Përdoruesi:ItsDipsy

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Shqiponja dykrenare Ky përdorues vjen nga Shqipëria
sq Gjuha amtare e këtij përdoruesi është shqipja.
en-2 This user is able to contribute with an intermediate level of English.
ja-1 この利用者は簡単日本語を話します。
Logo e Wikipedia Weekend
Ky përdorues është pjesëtar i projektit Wikipedia Weekend Tirana 2015

Chromium Logo.svg Ky përdorues kontribuon në Wikipedia duke përdorur Google Chrome.
Greenpeace logo.svg Ky përdorues mbështet organizatën Greenpeace.
Wormhole jet.jpg Lënda e preferuar e këtij përdoruesi është Fizika.
Noia 64 apps karm.svg Ky përdorues është anëtar në Wikipedia për 5 vjet, 1 muaj dhe 18 ditë.