Përdoruesi:Tibor Bojanić

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Animated-Flag-Albania.gif

Tungjatjeta. Mua më quajnë Tibor Bojanić. Unë jam nga Banja Luka, Republika Serbe, Bosnja dhe Hercegovina.

-[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]