Përdoruesi:Uema Lela

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Pershendetje, jam Uema nga Burreli dhe jam kontribuese ne Wikipedia qe nga Code Week 2017.

Logo e Wikipedia Weekend
Ky përdorues është pjesëtar i projektit Wiki Weekend Tirana 2017