Përdoruesi diskutim:213.163.116.34

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin 213.163.116.34. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Please stop vandalizing Wikipedia. If you continue to do so, you will be blocked from editing. NuclearWarfare 23 Korrik 2009 17:01 (CEST)

Hapja e artikujve

O mes hapë artikuj belesh, se i nxierr punë tjeter kuj. Ruju se t'bllokojin edhe qe e ki IP dinamike. E ngrisin bllokun e IP. Mes meno që nuk po dihet kush osht tu qarkullu. E kom provu vetë edhe këtë shtosë.--Kurreshtja 17 Dhjetor 2009 20:25 (CET)

Gabim

Commons-emblem-hand.svg

Vini re!

Jeni duke shfletuar fletët e enciklopedisëlirë, Wikipedia. Nëse keni ndërmend të kontriboni për të krijuar një enciklopedi popullore shqiptare në Internet, atëherë ju lutem kontriboni ashtu si i ka hije një shqiptari të arsimuar. Do t'ju ndihmoj me gjithë dëshirë nëse më lejoni. Që të mund t'ju ndihmoj, nevojitet që së paku të keni parasysh rregulloren tonë.

Shih dhe këtë:


Shiko si redaktohet një artikull. --Kurreshtja 17 Dhjetor 2009 21:03 (CET)

Ndihmë
Kërkimi Të drejta autori Pasqyra Redaktimi Artikulli Livadhi Fillestarëve Antarëve Kategoritë
redaktoni kutinë