Përdoruesi diskutim:82.114.73.10

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin 82.114.73.10. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

 • Përmbajuni temës!
 • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Përshëndetje, 82.114.73.10!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

82.114.73.10, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj. Materiali i vendosur te to nuk do të shfaqet në motorët e kërkimit të internetit.

Për tu përfshirë më lehtë në komunitet dhe për të rritur frytin e punës tënde, të këshillojmë të shkosh te Portali i Komunitetit.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.Krejt shka e ki njet me shkru, shkruj në fleten e didkutimit për mundje ose shtype likun "diskutimet" secila faqe e ka kah një faqe tjeter ku diskutohet se a bon mi shti në artikull qato sene a jo. Po ti masi që po më doket se po din për mundje, shkruj qitu tona emrat e klubeve që i dinë. Si p.sh:

 • Klumbi Mundjes Filoni nga filon qyteti u themelua me filon ditë nga Filon Filoni.
  • Ka arrit këto suksese:
   • suksesi i parë (p.sh. 1 medalje të artë, 2 argjenta, 3 të bronzta në kampionatin Olimpik në vitin 19XX në XXXX )
   • suksesi dytë
   • ...
  • Udhëheqësia e klubit përbëhet nga:
   • Filon Filoni (drejtor)
   • Filon Filoni (filon funksioni)
  • Trajneret e klubit janë:
   • Filon Filoni për filon peshën
   • ...
  • Garuesit më të njohur të këtij klubi kan qenë:
   • Filon Filoni
   • ...
  • Garuest e tanishem të klubit janë
   • Filon Filoni në kategorin XX kg (ose nëse kategorit kanë emra shkj edhe emrat e kategorive)
   • ...

Prezentimi personal[Redakto nëpërmjet kodit]

Fatos nëse ke dëshirë ti mund të hapësh një fletë tënde. Tekë fleta Faqja Kryesore në qoshkun e djathtë të faqes është e shkruar në të kaltër Hyrja. Dhe pastaj e përgatitë fletën tënde si p.sh Filani

Vërejtje[Redakto nëpërmjet kodit]

Po ta boj ne vërejtje, nëse vazhdon qeshtu si KF Llapi dhe Mundja duhet të bllokoj. --Ko.S.ystem.OV@ 2005 Dhjetor 2 17:53 (UTC)

Kroacia[Redakto nëpërmjet kodit]

Të tregojë (e përkthej) por të lutem mos shkruaj fjalë që nuk e kanë endin aty. Nëse ke ndonjë ineresim shtro pyetjen (dëshirën apo kërkesen) në Wikipedia:Kuvendi, apo ndonjë antari aktiv e më së miri në fletën e diskutimit të po atij artikulli.--Hipi Zhdripi 2005 Dhjetor 15 15:22 (UTC)