Përdoruesi diskutim:82.53.5.227

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin 82.53.5.227. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Përshëndetje Alban (duke u refereuar nga ky diskutim),

Së pari, do ishte më mirë të krijoni një llogari të re me emrin tënd, pastaj shfleto pak rreth wikipedias, dhe pastaj fillo dhe krijo artikuj qe ti deshiron, dhe mund te diskutojme per secilin prej tyre.--Liridon (diskutimet) 4 gusht 2015 20:51 (CEST)