Përdoruesi diskutim:91.187.103.13

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin 91.187.103.13. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Human-process-stop.svg

Stop me vandalizmin në Artikull ose në Faqet e Përdoruesve tjerë. Ky është paralajmërimi i fundit për ju, ju i keni shkelur një ose më shumë rregulla të Wikipedisë shqipe. Herën tjetër që ju do të redaktoni si vandal do të perballeni me humbjen e të drejtës së redaktimit.


Welcome and thank you for experimenting with Wikipedia. Your test on the page Qyteti pa lumë worked, and it has been reverted. Please take a look at the help page to learn more about contributing to this encyclopedia. If you would like to experiment further, please use the sandbox instead. Regards, Ruy Pugliesi 22 Prill 2011 22:54 (CEST)