Përdoruesi diskutim:91.187.103.42

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin 91.187.103.42. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Please stop vandalizing! Thanks. Best regards, --Mercy 24 Nëntor 2010 13:41 (CET)

Welcome and thank you for experimenting with Wikipedia. Your test on the page Rovena Stefa worked, and it has been reverted. Please take a look at the help page to learn more about contributing to this encyclopedia. If you would like to experiment further, please use the sandbox instead. Regards, Ruy Pugliesi 9 Janar 2011 18:52 (CET)

Language[Redakto nëpërmjet kodit]

Hi. Stop entering text in the wrong language for this wiki. If you would like to write in English, try Wikipedia in English. -- Tegel 9 Mars 2011 18:49 (CET)