Përdoruesi diskutim:AXRL

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin AXRL. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.


Vandalism on sq.wikipedia[Redakto nëpërmjet kodit]

Please see [1]. Thanks for your comments. -- Quentinv57 30 Tetor 2010 17:16 (CEST)

Why are you blanking categories, please ? -- Quentinv57 1 Nëntor 2010 16:25 (CET)

Why are you blanking categories, please ?[Redakto nëpërmjet kodit]

The categories "Kategoria:Eksplorues të..." only contained a membre (Roald Amundsen) ! So I prefer the general category "Kategoria:Eksplorues". Note that this one currently contains only two membres. I prefer simplicity, a lot of categories with ONE membre is useless.

For the future it is simply to develop news categories if necessery.

--AXRL 1 Nëntor 2010 16:31 (CET)

Okay, so you wanted to put them on deletion list. To do that, please add {{grise}} template (exemple : {{grise|empty category}} for an empty cat). Otherwise, I'll see a big red line on my screen telling me you blanked a page :D
Thanks by advance -- Quentinv57 1 Nëntor 2010 18:39 (CET)

A është një relacion nga Pulti me këtë it:Pult ?

--AXRL 10 Nëntor 2010 22:45 (CET)

Pulti àsht krahina... kurse ajo tjetra àsht komunè... àsht e komplikueme pak. Mendoj se mund t'krijohet shumë mirë emni i komuns, dhe n't'njajten kohè m'e shpjegue poshtè kuptimin e vjetèr me nji nènndamje t'tipit == Krahina == apo == Prejardhja e emrit ==
--Hatake 10 Nëntor 2010 23:13 (CET)
Besicles 180508.jpg

Tani je nje reviewer. Per me shume informacion shih Wikipedia:Kuvendi (seksionin Vandalism on sq.wikipedia ose Flagged Revisions). Për pyetje rreth privilegjëve të reja më pyet pa nguxim. Perdori me ndergjeshmeri keto privilegje. Nje pune te mbarre. --Mikullovci 7 Nëntor 2010 20:41 (CET)

Pse u kthyeve versioni te Librazdit? Tani ka informacion per rrethin ne faqje per qytetin, une mora te gjithe edhe futa ne faqje te rrethit—Spyenson 10 Nëntor 2010 19:39 (CET)

Më para ju tash
" Librazhdi... Shih : Rrethi i Librazhdit për rrethin... --AXRL 10 Nëntor 2010 17:50 (CET)"
Nuk me përgjigje !
--AXRL 10 Nëntor 2010 19:45 (CET)
Si? Nuk pergjigja per c'fare? —Spyenson 10 Nëntor 2010 19:51 (CET)

Pershendetje! Ju lutem redaktuesve te Wikipedia-s te kontribujone sado pak tek test-projekti Wikinews Shqip ne menyre qe te krijohet. Per momentin ka vetem 2 redaktues por per tu krijuar duhet te kete me shume. --Laijmova 24 Nëntor 2010 17:49 (CET)

Kur kërkohet aprovim i redaktimit?[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje AXRL!

Siç kam pyetur në Kuvend e s'mora përgjigje, kur kërkohet aprovim i ndryshimeve të artikujve? A është kjo vetëm në Uikipedia shqip apo?

Flmd,

--Namik 5 Dhjetor 2010 21:03 (CET)

Kontrollimi i artikujve[Redakto nëpërmjet kodit]

Tjeta. Faqet nuk duhen kontrolluar vetem per sintaks, por edhe per:

  • Ndihmë:Burimi i informacionit
  • Kualitet i informacioneve
  • Dhe duhen kontrolluar neqoftese jane relevant per eciklopedine (ne raste te personave pershmb. duhet te jene "mjaft" te njojtur)

Pershmb. rasti i Vlora Merovci. —  eagleal  8 Dhjetor 2010 17:09 (CET)

Blanked category[Redakto nëpërmjet kodit]

Hello, I see you blanked an empty category. Don't you think is more correct to delete it? A blanked page is not exactly 'deleted', so - like was said here - I guess it you should warn the local sysops with a deletion tag. Regards.” TeleS (T M @ C G) 19 Dhjetor 2010 23:44 (CET)

OK, it's done. --AXRL 19 Dhjetor 2010 23:47 (CET)
Thank you (and sorry for speaking in English).” TeleS (T M @ C G) 20 Dhjetor 2010 05:37 (CET)

Hi im not good at the albanian language even though i find it very beautiful. But I was wondering if you just quickly could check out the Aferdita Dreshaj she is a popular albanian singer and model and translate if from english to beautiful albanian?. Thanks.--90.225.122.124 23 Dhjetor 2010 00:23 (CET)

OK Mikullovci11 just checked it out.
AXRL 23 Dhjetor 2010 19:00 (CET)

Pse keni zhbere redaktimin tim ne artikullin Pellazget.--Pedanti 2 Janar 2011 14:41 (CET)

Ju lutem a të merrni pjesë tek votimi për një Kuti e re për artikullin Shqipëria. --Tfts 9 Janar 2011 19:21 (CET)

Prap një votim :) --Tfts · diskuto 12 qershor 2011 14:37 (CEST)Reply[përgjigju]
Ju lutem votoni edhe këtu. --Olsi (Diskuto) 26 qershor 2011 17:59 (CEST)Reply[përgjigju]

Pershendetje AXRL Ju e keni kontrolluar kete faqe Petar ilic cajkovski dhe e keni cilesuar si Korrekte, per momentin po e fshi vetem permbajtjen dhe jo artikullin qe ta shohesh se cfar ke cilsuar si korrekt shih [2] ja dhe permbajtja : [3].--Liridon 19 Prill 2011 15:29 (CEST)

@AXRL Astronomi06, Do të korrigjonit kategoritë pas lëvizjes tënde? Dhe kontrolloni redaktimet e mia?--Hämbrdäck (diskutimet) 24 janar 2019 20:06 (CET)Reply[përgjigju]

Nga sportishqiptar[Redakto nëpërmjet kodit]

C'kemi, si ke qene. A kemi ne SqWiki ndonje gje te ngjashme me EnWiki's Notability? Shoh shume artikuj per "personalitete" qe s'do e kalonin dot lumin e do duheshin grisur ne EnWiki. Sportishqiptar 18 nëntor 2011 22:30 (CET)Reply[përgjigju]
Jo. Nuk mendoj se kjo ndihme ekziston.
--AXRL 19 nëntor 2011 00:13 (CET)Reply[përgjigju]
Faleminderit! Sportishqiptar 19 nëntor 2011 14:26 (CET)Reply[përgjigju]
Shoh qe ti shton artikujt korrespondues ne gjuhe te tjera. Nuk ka nje bot qe ta beje kete pune? Sportishqiptar 22 nëntor 2011 00:00 (CET)Reply[përgjigju]
Unë e bëj këtë që nga viti 2008. Nuk ka asnjë bot që krijon ajo. Bots vetëm shtesë apo update. Dhe shpesh kur dikush krijon një lidhje të vetëm në një drejtim, robotët nuk do të të plotë të tjerët!
--AXRL 22 nëntor 2011 17:36 (CET)Reply[përgjigju]
Dhe kjo eshte gje e mire qe ke bere, vetem desha te perseris se ate pune mund ta bejne bots. Shih pershembull Perdoruesin Escarbot qe e ka futur sipas kesaj, nje francez, Përdoruesi:Vargenau. Po deshe flasim italisht. Sportishqiptar 22 nëntor 2011 17:57 (CET)Reply[përgjigju]
Faleminderit. Unë vetëm lexova sugjerimet tuaja, por unë shoh që këto bots bëjnë shumë gabime ! Kështu unë personalisht nuk dua të krijoj një bot të ri !
--AXRL 23 nëntor 2011 01:35 (CET)Reply[përgjigju]
:-). Pashe qe je online. Sei buffo. Sportishqiptar 23 nëntor 2011 01:55 (CET)Reply[përgjigju]
Sei buffo ?
Mu duk e lezecme pergjigjja jote per Bot-et. Dhe kujtova se dije italisht (pasi pashe qe nick-u yt perpara ishte "Mario Cusenza". Sportishqiptar 2 dhjetor 2011 17:03 (CET)Reply[përgjigju]

Request for translation. Yanka Kupala and Yakub Kolas[Redakto nëpërmjet kodit]

Warm greeting from Belarusian Wikipedia! This year we celebrate 130. birthday of Belarusian great poets en:Yanka Kupala and en:Yakub Kolas Could you help us to translate articles into your unique and honourable language? Thank you in advance! --Rymchonak 16 janar 2012 21:28 (CET)Reply[përgjigju]

OK, it's done.
--AXRL 17 janar 2012 03:05 (CET)Reply[përgjigju]

Request for translation[Redakto nëpërmjet kodit]

Warm greeting from Korean Wikipedia! Could you help us to translate simple:Josh Duhamel articles into your unique and honourable language? Thank you in advance! Tsuchiya Hikaru 17 janar 2012 08:49 (CET)Reply[përgjigju]

Done.
--AXRL 17 janar 2012 15:45 (CET)Reply[përgjigju]

Plako, ban mire mos me u marre me punet e hueja. Me e ba dhe Gjergj Fishten toskerisht asht pak nonsens, si thue ti?! Pune te mbare --S. Saiti 16 shkurt 2012 15:23 (CET)Reply[përgjigju]

Tani Hatake, axrl i shkreti mundohet per dite te permiresoi uikipedian duke shnerruar nje tekst plot gabime drejtshkrimore ne nje tekst ne gjuhen letrare shqiptare, jo toskerisht. nese je shume i apasionuar mbas gegnishtes me duket se ka nje beta-version i uikipedias ne gegnisht. por ler te takohen gjithe shqiptare ketu qe mos te shpernahen ne 4 anet e internetit, dua te them qe beje artikullin ne gegnisht ne uikipedian gege dhe mund ta bejme keshtu qe te veme nje link ketu ne uikipedian shqipe qe njerzit mund te shkojne nepermjet neve aty. pune te mbare. -- Tëf 16 shkurt 2012 20:23 (CET)Reply[përgjigju]
Tëf|Lum miku. Fishta asht Fishte, s'e di sa e kupton ti kyt.– Komenti i mëparshëm i pa firmosur ishte shtuar nga Hatake (diskutimiredaktime).
Hatake, shkrimi ne gegnisht bie ne kundershtim me rregulloren e Wikipedias shqiptare. Shiko Wikipedia:Fillimi (Mbani në mend). Sipas asaj qe thu ti, atehere i bie qe per nje francez, duhet ta shkruajme artikullin ne frengjisht. Nese doni ta shkruani artikullin ne gegnisht shkoni te incubator:Wp/aln/Gjergj Fishta. --Olsi (diskuto) 16 shkurt 2012 23:13 (CET)Reply[përgjigju]

Atehere ai mhb i standardit si rregullore duhet ndryshue. Nuk e di kush ka qene ai komunist qe e ka vendose at si rregull, por çashtja e gjuhes shqipe asht aq e ndjeshme sa mendoj t'aplikohet edhe ne prizmin virtual. Gegnishtja nuk asht e jashtligjshme, shqip asht edhe ajo. Sa per francezin, s'e mendova aq gjate, por te pakten figurat gege lypet me u shkrue me gjuhen e nanes se tyne. Jo me gjuhe te vendosun me force --S. Saiti 19 shkurt 2012 22:05 (CET)Reply[përgjigju]

Mund te hapesh nje diskutim te Kuvendi per gegnishten, nese ajo duhet te perdoret ne Wikipedia apo jo dhe ta shohim. Per momentin eshte ai rregull dhe artikullin do ta rikthej ne versionin tim, derisa rregulli te ndryshoje! --Olsi (diskuto) 19 shkurt 2012 22:22 (CET)Reply[përgjigju]

WikiProjekt UEJL 2012[Redakto nëpërmjet kodit]

Pershendetje AXRL

Wikipedia:WikiProjekt UEJL 2012 eshte nje gare ndermjet studenteve te UEJL. Studentet do te krijojne disa artikuj qe ne faqen e diskutimit kane nje stampe {{WikiProjekt UEJL 2012}}. Keto artikuj do te permirsohen ne nje afat kohor te cakuar dhe ne fund do vlersohen edhe nga profesoret. Pra, nese nuk jeni pjese e ketij projekti mos i ndryshoni keto artikuj sepse studentet duhet te rregullojne vet perbajtjen e tij. Ju faleminderit per mirekuptimin.--Liridon (diskutimet) 1 maj 2012 20:56 (CEST)Reply[përgjigju]

Votimet per Wiki-projektin UEJL 2012[Redakto nëpërmjet kodit]

Pershendetje AXRL,

Ne wikiprojektin e organizuar nga Wikimedia Maqedoni, Ministria e arsimit, dhe Universiteti i Europes Jug-Lindore ka perfunduar punimi i artikujve, jo aq i suksesshem sa pritej por shpresojme vitet e ardhshme te kontriboje me shume. Gjithsesi, ka nje kohe per tu votuar artikujt nga studentet dhe perdorues tjere te wikipedias, te votohet se cilet jane artikujt me te mire te punuar gjate ketij projekti. Secili perdorues ka te drejte te votoj 3 artikuj te ndryshem, dhe nese keni kohe shihni artikujt dhe vlersoni cilet jane me te mire.

Wikiprojekt: Wikipedia:WikiProjekt UEJL 2012
Votoni :Votimi për artikull më të mirë

--Liridon (diskutimet) 23 qershor 2012 11:37 (CEST)Reply[përgjigju]

Viruset e kompjuterit[Redakto nëpërmjet kodit]

Pershendetje AXRL

Pse po i ben gjithe keto ndryshime per kete punim Viruset e kompjuterit, aq shume ndryshime sa qe nuk figuron me emri i autorit te vertet te artikullit, me vjen keq por kjo nuk do tolerohet nga ana ime, per shkak se jam pergjegjes per kete projekt dhe perdoruesi ka pnuar qe te vlersohet ne fund te projektit. Te lutem mos bej ndryshime rrenjesore te artikujve dhe te mendojsh se eshte merita juaj per kete punim.--Liridon (diskutimet) 24 qershor 2012 10:46 (CEST)Reply[përgjigju]

Medalja Wikipediani i Artë[Redakto nëpërmjet kodit]

Goldenwiki 1.5.png
Medalja "Wikipediani i Artë" i jepet përdoruesit AXRL për kontributet dhe punën e palodhur në Wikipedian në shqip. Kjo medalje është fare simbolike krahasuar me punën tuaj voluminoze dhe konstante në Wikipedia. Unë iu përgëzoj për punën e deritanishme dhe shpresoj që të vazhdoni po njëlloj. Iu uroj punë të mabrë! —  Euriditi  17 prill 2013 18:34 (CEST)Reply[përgjigju]

Kandidatura ime për Syops[Redakto nëpërmjet kodit]

Prsh, AXRL, po të kërkoj nëse ke mundësi të votosh kandidaturën time për syops këtu. Faliminderit paraprakisht. --AMMARTIVARI DISKUTO 22 Shkurt 2015 12:33 (CET)

Kandidim per administrues[Redakto nëpërmjet kodit]

Pershendetje AXRL! Nese keni kohe, ju lutem hidhini nje sy kandidimit tim per administrues. Faleminderit. --Olsi (diskutimet) 13 gusht 2015 15:05 (CEST)Reply[përgjigju]

Jep shpjegim kur propozon për grisje.[Redakto nëpërmjet kodit]

Nga fillimi i muajit dhjetor 2015 kishe propozuar një sërë artikujsh për të u grisur. Një pjesë me të drejtë, disa të tjerë pa kuptim. Je i lutur që herë tjetër, kur propozon një artikull për grisje, të japësh edhe argumentimin dhe sqarimin përkatës të formës: "{{Grise|Pa burime/Jo enciklopedik/Pa përmbajtje/Etj.}}". -- Mr.Pseudo 24 dhjetor 2015 15:08 (CET)Reply[përgjigju]

Jo faqe ridrejtimi të dyfishta..[Redakto nëpërmjet kodit]

Tjetër gjë që vura re tani. Je i lutur që të mos hapësh më faqe redrejtimi të kota... si ajo që kishe bërë mbi "Arsye egoiste për të pasur më shumë fëmijë". -- Mr.Pseudo 24 dhjetor 2015 21:20 (CET)Reply[përgjigju]

Kontrollimi i Artikujve[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, kam bërë një sërë artikujsh por një pjesë prej tyre kanë vitë që nuk janë kontrolluar. Sih përshembull |21517 Dobi| që ka 3 vjet që nga hera e fundit kur janë kontrolluar ndryshimet. Theoden sA (diskutimet) 9 mars 2016 18:28 (CET)Reply[përgjigju]

Participate in the Ibero-American Culture Challenge![Redakto nëpërmjet kodit]

Hi!

Iberocoop has launched a translating contest to improve the content in other Wikipedia related to Ibero-American Culture.

We would love to have you on board :)

Please find the contest here: https://en.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Translating_Ibero_-_America/Participants_2016

Hugs!--Anna Torres (WMAR) (diskutimet) 10 maj 2016 16:38 (CEST)Reply[përgjigju]

Wiki Weekend Tirana 2016[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje AXRL,

Në kuadër të eventit të Wiki Weekend në Tiranë më 3-4 dhjetor, doja tju ftoja të mernit pjesë në këtë aktivitet i cili i dedikohet totalisht Wikipedias Shqip dhe projekteve të tjera të Wikimedias si Wikidata dhe meta. Si përdorues aktiv i Wikipedias Shqip dhe si njohës i mirë i rregullave dhe shkrimit te artikujve mendoj se do ishte me vlerë te ndanit eksperiencen tuaj, qoftë me pjesëmarresit apo duke dhënë një prezantim per një teme që ju e njofni të nevojshme sidomos për kontribuesit e rinj.

Është një mundësi e mirë jo vetëm për të prezantuar Wikipedian, por edhe për tu njohur më mirë mes nesh si komunitet. Lidhje të rendesishmeː

  • Regjistrimi si pjesemarres bëhet këtu
  • Aplikimi si ligjerues bëhet këtu
  • Më shumë detaje gjeni këtu

Gjithë të mirat, --Margott (diskutimet) 29 nëntor 2016 18:07 (CET)Reply[përgjigju]

Ne pergjithesi artikujt qe nuk zhvendosen dot mbrapsht nuk duhet te behen manualisht pasi u humbet historia. Me mire t'ia lesh nje administratori ta beje. Sidoqofte faleminderit per Shen Astin. 1l2l3k (diskutimet) 6 tetor 2017 23:10 (CEST)Reply[përgjigju]

I shkrova Liridonit, e ben ai. Qofsh mire! --1l2l3k (diskutimet) 7 tetor 2017 19:09 (CEST)Reply[përgjigju]

Kontrollimi i artikujve qe s'jane kontrolluar qysh prej 2012.[Redakto nëpërmjet kodit]

Faleminderit per shqyrtimet qe ke bere se fundmi. Dua qe kjo te jete 0 ne fund te muajit nentor. Ti dhe Udha po me ndihmoni shume: kishim nja 4-5 mije para 3 javesh, tani kane ngelur 2 mije. Faleminderit edhe nje here dhe vazhdo te ndihmosh, te lutem! 1l2l3k (diskutimet) 11 tetor 2017 19:28 (CEST)Reply[përgjigju]

Hello AXRL, why did you revert my correction on Stampa:Paragraf? You have reintroduced a high-priority LintError. Please review and advise. Thank you, — xaosflux Talk 15 tetor 2017 23:42 (CEST)Reply[përgjigju]

Backlogu i artikujve te parishikuar ndonjehere[Redakto nëpërmjet kodit]

Po shoh qe po punon edhe ti te shkronja "C". Te falenderoj nga zemra, jemi vetem ti e une qe po e bejme kete pune. Do ia arrijme, :-). --1l2l3k (diskutimet) 21 nëntor 2017 02:31 (CET)Reply[përgjigju]

Po shoh punen tende te "E"-ja dhe "D"-ja. Te falenderoj si gjithmone. --1l2l3k (diskutimet) 29 nëntor 2017 20:30 (CET)Reply[përgjigju]

Ftese për Wiki Weekend Tirana 2017[Redakto nëpërmjet kodit]

Komuniteti i Open Labs zhvillojnë për të katërtin vit rradhazi Wiki Wekeend Tirana 2017 me qëllimin për të pasuruar artikujt në gjuhën shqipe në Wikipedia. Ky aktivitet do të zhvillohet gjatë fundjavës së dytë të dhjetorit, përkatësisht në datat 9 dhe 10 dhjetor, ku pjesëmarrësit do të mblidhen në ambientet e Open Labs Hackerspace (Tiranë) në një program që kombinon puntoritë (workshops) me prezantimet nga wikipedianët nga Tirana, Elbasani, Durrësi, Prishtina, Gjilani, Zyrihu etj. Do të ketë gjithashtu workshope/editathons të ndryshme rreth Wikidata, Wiki Loves Maps, Wikiprojekti LGBT dhe Wikimedia Commons. Wiki Weekend synon që të ndërtohen ura bashkëpunimi me wikimedianë të tjerë nga vendi dhe rajoni, të inspirohen wikimedianë të rinj që të bashkohen me komunitetin, të njihet publiku me projektet e Wikimedias, të organizohen editathone dhe të rritet ndërgjegjësimi i mediave lokale dhe institucioneve rreth rëndësisë së ndarjes së dijes përmes projekteve të lidhura me platformat dhe kulturën bashkëpunuese wiki.

Aktiviteti fillon në 9:30 dhe mbaron në 16:00 (të shtunën dhe të dielën). Ju ftojme të bashkoheni në abientet e Open Labs.

--Nafie shehu (diskutimet) 7 dhjetor 2017 22:04 (CET)Reply[përgjigju]

Faqet me ndryshime në pritje[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje!

Ky është një mesazh gjysmë i automatizuar i dërguar te të gjithë personat që kanë veglat e kontrolluesit (duke përjashtuar administratorët). Kontrollimi është një privilegj i cili u jepet vullnetarëve, redaktimet e të cilëve kanë qenë të sakta dhe i kanë shërbyer komunitetit. Përveç privilegjit që t'u pranohen menjëherë redaktimet që bëjnë, kushdo që ka veglat e kontrolluesit ka gjithashtu përgjegjësinë për të kontrolluar redaktimet e të tjerëve. Kjo gjë mund të realizohet lehtësisht duke parë ndryshimet më të fundit me anë të një shtypjeje te butoni majtas që lexon Ndryshimet më të fundit. Një mënyrë tjetër për ta realizuar këtë gjë, është me anë të faqes këtu e cila gjendet te Faqet speciale. Faqja e mësipërme liston të gjitha faqet me ndryshime në pritje sipas kohës që ato janë kryer. Aktualisht, Wikipedia ka 148 kontrollues e megjithatë së shpejti do të kapim numrin e 500 faqeve me ndryshime në pritje nëse nuk fillohet kontrollimi masiv i tyre. Faqet me më shumë kohë në pritje kanë rreth 1 muaj aty. Nëse për 1 muaj bëhen rreth 500 faqe me ndryshime në pritje atëherë kuptohet që procesi i mirëmbajtes është një proces i cili duhet të jetë i vazhdueshëm pasi mund të dalë jashtë kontrollit me shpejtësi.


Ju lutem, ndihmoni të kontrollojmë ndryshimet në pritje dhe ç'është më e rëndësishmja, ndihmoni të ndërgjegjësojmë vullnetarët kontrollues në komunitetin tonë për privilegjet e përgjegjësitë që ata kanë. Konsideroni gjithashtu mundësinë e vendosjes së stampës {{Kontrollues topicon}} në faqen tuaj të përdoruesit për të treguar gjendjen tuaj si kontrollues si dhe për të bërë më të lehtë gjetjen dhe kontaktimin tuaj nga komuniteti në rast nevoje. Për çdo pyetje në lidhje me procesin e kontrollimit apo të vendosjes së stampës mos ngurroni të më shkruani në faqen time të diskutimeve. - Berishasinan (diskutimet) 24 maj 2019 11:37 (CEST)Reply[përgjigju]

Përshëndetje!

Ky është një mesazh automatik i dërguar te të gjithë kontrolluesit shqipfolës që kanë qenë aktivë së fundmi. Aktualisht në listën e faqeve me ndryshime në pritje gjenden rreth 4000 faqe, disa prej tyre në pritje për më shumë se 1 viti. Kontrollimi i ndryshimeve në pritje është një nga përgjegjësitë bazë të çdo komuniteti Wiki kështu që ju ftojmë të ndihmoni ta zbrazim atë listë. Lista mund të gjendet këtu. - MediaWiki message delivery (diskutimet) 16 mars 2022 15:04 (CET)Reply[përgjigju]