Përdoruesi diskutim:CapoMpt

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin CapoMpt. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

N.T D.J[Redakto nëpërmjet kodit]

Hackerat e pare shqipetare qe vodhen faqen e NASA...Skeda:http://blog.alexanderhiggins.com/wp-content/uploads/2011/07/PC-Magazine-Questions-If-Hacker-Attacks-Are-False-Flags.jpg

Software For Pc[Redakto nëpërmjet kodit]

Software For Pc faqja me e madhe e cila ju ndihmon me dy hackera shume te zote soot u hodh ne sulm..ajo ka hackuar 198 website brenda nje ore me N.T dhe D.J...Falemiderit

INFORMATIKA