Jump to content

Përdoruesi diskutim:Flladimi

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Flladimi. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

 • Përmbajuni temës!
 • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Përshëndetje Flladimi, mirëserdhe në Wikipedian në shqip !

Kjo është faqja juaj e diskutimit, në të cilën do të merrni mesazhe nga përdoruesit e tjerë. Në qoftë se ke pyetje mund të adresohesh pa ngurrim tek Oda e fillestarëve, ku një përdorues me eksperiencë do të ketë mirësinë të të përgjigjet sa më shpejt.

Përpara se të redaktoni një faqe në Wikipedia ne do t’iu rekomandonim të lexonit se si redaktohet dhe formatohet një faqe. Gjithashtu është e këshillueshme që të përdorni livadhin tonë për të eksperimentuar përpara se të redaktoni një artikull në Wikipedia. Në qoftë se dëshironi të krijoni një artikull të ri ndiqni Kujdestarin e artikujve, i cili do t’iu ofrojë ndihmë hap pas hapi. Kujdes, ju nuk duhet të kopjoni tekst nga faqet e tjera në internet dhe ta vendosni në Wikipedia! Gjithashtu gjatë katër ditëve të para të krijimit të llogarisë nuk do të mund të zhvendosni faqe nën një titull të ri alternativ.

Për t’iu përgjigjur një mesazhi nga një përdorues tjetër, duhet të shkoni në faqen e tij të diskutimit dhe të shtypni komandën “Shto një temë (të re diskutimi)”. Mos harro që diskutimet e tua duhet ti nënshkruash me (~~~~) ose thjesht shtyp butonin në fund të mesazhit tënd.

faqen tuaj të përdoruesit ju mund të shkruani shkurtimisht rreth vetes tuaj në mënyrë që wikipedianët e tjerë të të njohim më lehtë. E këshillueshme do të qe përdorimi si stampës {{Babel}}. Në qoftë se dëshiron ti mund të vendosësh edhe vendbanimin tënd aktual në hartën e wikipedianëve.

Mos harroni të ndryshoni preferencat tuaja.

Wikipedianët të urojnë punë të mbarë! Liridon (diskutimet) 1 janar 2016 19:33 (CET)[përgjigjuni]

Në ndihmën tënde janë faqet:


Not Albanian? sq-0? Click here!


Përshëndetje dhe mirësevjen Flladimi,

Përgëzime për punën në artikullin Arti parahistorik, një punë e mirë nga një redaktor i ri i Wikipedia-s. Pasi të kaloni një muaj nga regjistrimi juaj, dhe të keni kaluar + 50 redaktime, do të merrni privilegjin si Kontrollues. Nëse ju duhet ndihmë, unë dhe wikipedianët e tjerë do ju ndihmojmë. Punë të mbarë.--Liridon (diskutimet) 17 janar 2016 14:05 (CET)[përgjigjuni]

DEKORATË
Për kontribut në Wikipedia.
Liridon (diskutimet) 26 shkurt 2016 19:25 (CET)[përgjigjuni]

Adem Mikullovci

[Redakto nëpërmjet kodit]

Çkemi,Flladim sot e pashë se ktheve ndryshimet e mia në kohen e mëparshme,nese mendon se ke të drejtë dhe unë skam, ma vërteto. Kosovoslovenian (diskutimet) 5 mars 2016 09:01 (CET)[përgjigjuni]

Pershendetje Flladi, ke punuar shuml mirë në artikujt e fundit, sidomos ne atë të Rilindjes. Nje keshille per referencat, qe mos rendohet pa nevoje artikulli me referenca te perseritura, ka nje menyre per ta thjeshtezuar kete. Ne rast se keni referencen e njejt qe duhet te perdorni me teper se nje here, psh

<ref>{{cite book|author=AA.VV.|title=Enciclopedia Salvat|year=1997|publisher=Salvat|location = Barcelona|isbn=84-345-9707-1|page=2003}}</ref>
<ref>{{cite book|author=AA.VV.|title=Enciclopedia Salvat|year=1997|publisher=Salvat|location = Barcelona|isbn=84-345-9707-1|page=2003}}</ref>
<ref>{{cite book|author=AA.VV.|title=Enciclopedia Salvat|year=1997|publisher=Salvat|location = Barcelona|isbn=84-345-9707-1|page=2003}}</ref>

zgjidhja eshte duke i vendosur nje parameter <ref name="ref-shembull">, pra:

<ref name="ref-shembull">{{cite book|author=AA.VV.|title=Enciclopedia Salvat|year=1997|publisher=Salvat|location = Barcelona|isbn=84-345-9707-1|page=2003}}</ref>

dhe pastaj thirret vetem si pas atij parametri

<ref name="ref-shembull"/>
<ref name="ref-shembull"/>
<ref name="ref-shembull"/>

Për më shumë mund të lexoni edhe Ndihmë:Burimi i informacionit.--Liridon (diskutimet) 23 mars 2016 22:57 (CET)[përgjigjuni]

Tani qe e kam mesuar nuk eshte shume e dobishme tma permendesh se kur une vuaja me artikullin e Historise arteve nuk me mesove tani qe nuk e kupton qe nuk jane perseritje por referenca te te njejtit liber me faqe te ndryshme po nxiton te me sqarosh se e kam gabim. Je ti gabim kete radhe, se nuk jane perseritje! Duken ashtu se jane me stampen cite book qe i standardizon referencat
Mundet te jem, mundet mos jem gabim, por ty nuk te thash se je gabim. Mund te kesh mesuar, mundet mos i kesh mesuar si duhet. Un e kisha fjalen per referencat tek Rilindja:

14 ^ Historia mundial del arte. Madrid: Akal 2002, ISBN 84-460-2092-0

15 ^ Historia mundial del arte. Madrid: Akal 2002, ISBN 84-460-2092-0

26 ^ Historia mundial del arte. Madrid: Akal 2002, ISBN 84-460-2092-0

79 ^ Historia mundial del arte. Madrid: Akal 2002, ISBN 84-460-2092-0

81 ^ Historia mundial del arte. Madrid: Akal 2002, ISBN 84-460-2092-0

87 ^ Historia mundial del arte. Madrid: Akal 2002, ISBN 84-460-2092-0


16 ^ John Onians: Atlas del arte. Barcelona: Blume 2008, ISBN 978-84-9801-293-4

18 ^ John Onians: Atlas del arte. Barcelona: Blume 2008, ISBN 978-84-9801-293-4


20 ^ Historia del Arte. Madrid: Anaya 1983, ISBN 84-207-1408-9

21 ^ Historia del Arte. Madrid: Anaya 1983, ISBN 84-207-1408-9


94 ^ Historia del Arte. Madrid: Anaya 1983, ISBN 84-207-1408-9

95 ^ Historia del Arte. Madrid: Anaya 1983, ISBN 84-207-1408-9

96 ^ Historia del Arte. Madrid: Anaya 1983, ISBN 84-207-1408-9

Edhe plot te tjera, por nuk dua te merrem me shume, un vetem nje sugjerim te thash. Meqe ra fjala, te lutem foto ne fillim te artikullit dhe ne ate madhesi si tek Rilindja, Historia e arteve pamore mos vendos, pasi me e rendesishme eshte permbajtja.--Liridon (diskutimet) 24 mars 2016 22:15 (CET)[përgjigjuni]

Une ta thashe qe jo se nuk e mireprese ndihmen dhe keshillat por tani qe nuk eshte se me bente shume pune dhe jo kur me nevojitej vertete. Te artikulli i Historise se arteve qe e plotesoja pjese pjese, se nuk e zoteroja mire wikitext-in ti as nuk i beje as kontroll. Kjo ishte si nje pakenaqesi qe une e kisha ndaj teje.
Megjithate, ku qendron gabimi te foto, kur une mendoj se eshte nje prezantim figurativ mjaft perfaqesues dhe madhesia eshte shume e pershtatshme. Ti ne gjithe ata artikuj gjysmake ose te paplote e ku di une meresh me foton e artikullit te Rilindjes, qe eshte nder artikujt me te mire. Nuk ke pune qe te meresh dhe engledisesh duke i bere kozmetiken Rilindjes?!
Nuk me kujtohet te me kesh kerkuar ndihme per tek Historise se arteve. Gabimi ne foto eshte se ne pjesen hyrese fotot duhet te jene thjesht madhesia thumb (222px gjeresi). Mos i rikthe ndryshimet e mia, nese ke problem diskutoje ne Kuvend, ne Administratoret dhe Burokratet, por je gabim. --Liridon (diskutimet) 25 mars 2016 11:07 (CET)[përgjigjuni]

Ndihme nuk te kam kerkuar as tani, dhe keshtu skishte pse ta ofroje ndihmen tende te cmuar duke i penguar paraqitjen cilesore te artikujve. Me duket se po shfrytezon pozicionin si administrator qe te me pengosh sikur je pronari i wikipedias shqip, prandaj imazhet do ti rikthej aty ku dhe si duken me mire. Flladi (diskutimet) 25 mars 2016 11:31 (CET)[përgjigjuni]

Rikthimi i versioneve

[Redakto nëpërmjet kodit]

Wikipedianët në OSCAL

[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje Flladimi,

Në kuadër të Konferencës OSCAL në Tiranë më 14-15 maj, do marrin pjesë edhe një grup i wikipedianëve me disa aktivitete të ndryshme, prezantime, punëtori. Më e rëndësishmja ku edhe ju mund të përfshiheni është info-booth (stenda për prezantim të Wikipedias Shqip), dhe sipas dëshirës të merrni pjesë edhe në aktivitete të tjera të konferencës.

Faqja me më shumë detaje: Wikipedia:Takime/Wikipedianët në OSCAL
Regjistrimi: regjistrohu ne OSCAL këtu
Faqja ndihmëse e eventit në fb: Wikipedianët në OSCAL

Është një mundësi e mirë jo vetëm për të prezantuar Wikipedian, por edhe për për tu njohur më mirë mes veti ne si komunitet.--Liridon (diskutimet) 8 maj 2016 23:02 (CEST)[përgjigjuni]

WALUG (votimi për rregulloren)

[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje Flladimi,

Wikimedians of Albanian Language User Group është një grup i wikimedianëve shqiptarë tashmë i njohur nga Fondacioni i Wikimedias, që aktualisht po përpilon rregulloren/strategjinë e funksionimit. Propozimet, votimi dhe diskutimi për Vizionin e User Grupit është deri më 23:59 CEST 3 korrik 2016. Jeni i ftuar të jepni propozime/ide ose të votoni për propozimet e dhëna.--Liridon (diskutimet) 29 qershor 2016 00:03 (CEST)[përgjigjuni]

Titulli i artikullit: Lista e depozitave të mëdha tempullore

[Redakto nëpërmjet kodit]

A nuk do ishte më mirë sikur Lista e depozitave të mëdha tempullore të quhej Lista e rezervuarëve të mëdhenj tempullore?--AT44 DISKUTO 17 korrik 2016 13:13 (CEST)[përgjigjuni]

AT44 DISKUTO faleminderit per rregullimin e gabimit te titullit njehere. Megjithate ne kete rast nuk jame dakord me propozimin qe ben sepse ekzistojne disa nevoja qe duhen plotesuar ne emrin e depozitave. Se pari per sa i perket termit rezervuare mendoj se eshte me i pershtatshem termi shqip ujembledhes, e dyta ne Indi ekzistojne shume lloje depozitash apo ujembledhesish tempullore dhe qytetare. Nje emer lloj nga keta pellgje tempullor eshte eshte termi indian Pushkarini psh. Por ajo qe me ben te hezitoi te perdor termin ujembledhes eshte se nuk jam i sigurt per dallimin e ketyre lloje pellgjesh tempullor ne indi. Nuk e di kush jane per per te mbledhur ujin e shiut per nevojat e tempullit, kush si vend per tu purifikuar dmth lare ne menyre ceremoniale, dhe kush thjesht per te permbushur kushtin hindu qe tempujt duhet te kene nje vend ku te rrine shpend dhe kafshe te ndryshme si vend pushimi i shpirtrave te hyjnive. Kam pasur edhe vete medyshje rreth perdorimit te termit depozite, pasi lekundesh midis termit ujembledhes dhe pellg. Me respek Flladi (diskutimet) 17 korrik 2016 16:54 (CEST)[përgjigjuni]
Kuptoj mëdyshjen tënde, edhe njëherit të lumtë për punën e palodhshme që bën. Disa nga artikujt që i shkuajte i lexova sepse janë të hauj dhe interesant për lexuesin shqiptar, por ka ca terme që është pak vështirë ti kuptojmë, rasti i depozitave, sepse depozitë mund të jetë çfardo gjëje, prandaj është më se i nevojshëm krijimi i artikullit mbi depozitat tempullore ose ujëmbledhësit, pellgjet apo pusat. Punë të mbarë :D --AT44 DISKUTO 17 korrik 2016 17:01 (CEST)[përgjigjuni]

Greetings. Could you create the article en:Theatre in Azerbaijan in Albanian? Thank you.

Sory, but Who you are? and Why I Should Create that article? Respectfully Flladi (diskutimet) 28 korrik 2016 14:24 (CEST)[përgjigjuni]

Përshëndetje, i dashur Flladimi! Unë e di z shqiptar, por unë kam për të ndarë porosinë tuaj: ju mund të bëni në artikullin tuaj për muzikantin shqiptar Nikolai Noskov? Nëse ju bëni këtë artikull, unë do të jetë shumë mirënjohës! Ju faleminderit! --Анна Озерова (diskutimet) 7 gusht 2016 21:35 (CEST)[përgjigjuni]

Redakimet e panevojshme

[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje Flladimi,

Mirë që paske vërejtur gabimet që kam bërë me AutoWikiBrowser në disa artikuj ku po shkruan ti. Kërkoj falje, ndoshta softueri ka ndonjë defekt në versionin shqip, do duhet të rishikoj mos ketë shkaktuar probleme edhe në artikujt të tjerë. Gjithë të mira.--Liridon (diskutimet) 16 tetor 2016 22:19 (CEST)[përgjigjuni]

Përshëndetje Flladi,

Në muajin nëntor organizohet një garë ndërkombëtare me temë për Azinë. Po të njoftoj, nëse ke dëshirë të marrësh pjesë, pasi ti edhe ashtu shkruan gjithë kohës tema në lidhje me Azinë.

Projekti: Wikipedia:Muaji Aziatik në Wikipedia
Regjistrimi: Wikipedia:Muaji Aziatik në Wikipedia/Pjesmarrësit
Futja e artikujve në garë për vlerësim: https://tools.wmflabs.org/fountain/editathons/asian-month-2016-sq

Suksese.--Liridon (diskutimet) 2 nëntor 2016 19:45 (CET)[përgjigjuni]

Wiki Weekend Tirana 2016

[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje Flladimi,

Në kuadër të eventit të Wiki Weekend në Tiranë më 3-4 dhjetor, doja tju ftoja të mernit pjesë në këtë aktivitet i cili i dedikohet totalisht Wikipedias Shqip dhe projekteve të tjera të Wikimedias si Wikidata dhe meta. Si përdorues aktiv i Wikipedias Shqip dhe si njohës i mirë i rregullave dhe shkrimit te artikujve mendoj se do ishte me vlerë te ndanit eksperiencen tuaj, qoftë me pjesëmarresit apo duke dhënë një prezantim per një teme që ju e shifni të nevojshme sidomos për kontribuesit e rinj.

Është një mundësi e mirë jo vetëm për të prezantuar Wikipedian, por edhe për tu njohur më mirë mes nesh si komunitet. Lidhje të rendesishmeː

 • Regjistrimi si pjesemarres bëhet këtu
 • Aplikimi si ligjerues bëhet këtu
 • Më shumë detaje gjeni këtu

Gjithë të mirat, --Margott (diskutimet) 29 nëntor 2016 18:07 (CET)[përgjigjuni]

Address Collection

[Redakto nëpërmjet kodit]

Congratulations! You have more than 4 accepted articles in Wikipedia Asian Month! Please submit your mailing address (not the email) via this google form. This form is only accessed by me and your username will not distribute to the local community to send postcards. All personal data will be destroyed immediately after postcards are sent. Please contact your local organizers if you have any question. Best, Addis Wang, sent by MediaWiki message delivery (diskutimet) 3 dhjetor 2016 08:58 (CET)[përgjigjuni]

Address Collection - 1st reminder

[Redakto nëpërmjet kodit]

Hi there. At the moment we have not received your response on the address collection. Sorry for the inconvenience if you did submit the form before. If you still wish to receive the postcard from Wikipedia Asian Month, please submit your mailing address (not the email) via this google form. This form is only accessed by me and your username will not distribute to the local community to send postcards. All personal data will be destroyed immediately after postcards are sent. If you have problems of using the google form, you can use Email This User to send your address to my Email.

If you do not wish to share your personal information and do not want to receive the postcard, please let me know at my meta talk page so I will not keep sending reminders to you. Best, Addis Wang, sent by MediaWiki message delivery (diskutimet) 26 dhjetor 2016 22:04 (CET)[përgjigjuni]

Historia e arteve

[Redakto nëpërmjet kodit]
Ky përdorues ndihmoi gradimin e artikullit Historia e arteveartikull të mirë.

Artikulli Historia e arteve u gradua në Artikull i Mirë. Faleminderit për punën dhe rindërtimin rrënjësor që i keni bër këtij artikull dhe në shumë artikuj të tjerë.--Liridon (diskutimet) 2 tetor 2017 18:51 (CEST)[përgjigjuni]


Faqet me ndryshime në pritje

[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje!

Ky është një mesazh gjysmë i automatizuar i dërguar te të gjithë personat që kanë veglat e kontrolluesit (duke përjashtuar administratorët). Kontrollimi është një privilegj i cili u jepet vullnetarëve, redaktimet e të cilëve kanë qenë të sakta dhe i kanë shërbyer komunitetit. Përveç privilegjit që t'u pranohen menjëherë redaktimet që bëjnë, kushdo që ka veglat e kontrolluesit ka gjithashtu përgjegjësinë për të kontrolluar redaktimet e të tjerëve. Kjo gjë mund të realizohet lehtësisht duke parë ndryshimet më të fundit me anë të një shtypjeje te butoni majtas që lexon Ndryshimet më të fundit. Një mënyrë tjetër për ta realizuar këtë gjë, është me anë të faqes këtu e cila gjendet te Faqet speciale. Faqja e mësipërme liston të gjitha faqet me ndryshime në pritje sipas kohës që ato janë kryer. Aktualisht, Wikipedia ka 148 kontrollues e megjithatë së shpejti do të kapim numrin e 500 faqeve me ndryshime në pritje nëse nuk fillohet kontrollimi masiv i tyre. Faqet me më shumë kohë në pritje kanë rreth 1 muaj aty. Nëse për 1 muaj bëhen rreth 500 faqe me ndryshime në pritje atëherë kuptohet që procesi i mirëmbajtes është një proces i cili duhet të jetë i vazhdueshëm pasi mund të dalë jashtë kontrollit me shpejtësi.


Ju lutem, ndihmoni të kontrollojmë ndryshimet në pritje dhe ç'është më e rëndësishmja, ndihmoni të ndërgjegjësojmë vullnetarët kontrollues në komunitetin tonë për privilegjet e përgjegjësitë që ata kanë. Konsideroni gjithashtu mundësinë e vendosjes së stampës {{Kontrollues topicon}} në faqen tuaj të përdoruesit për të treguar gjendjen tuaj si kontrollues si dhe për të bërë më të lehtë gjetjen dhe kontaktimin tuaj nga komuniteti në rast nevoje. Për çdo pyetje në lidhje me procesin e kontrollimit apo të vendosjes së stampës mos ngurroni të më shkruani në faqen time të diskutimeve. - Berishasinan (diskutimet) 24 maj 2019 15:18 (CEST)[përgjigjuni]

Probleme me referimet te artikulli Varanasi

[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, Flladimi!

Unë jam një robot i komanduar nga përdoruesi Qwerfjkl. Ky redaktim i bërë nga ju në artikullin Varanasi ka sjellë këto probleme me referimet:

 • Data dhe viti - Referimet shfaqin këtë problem kur përdoren njëkohësisht parametrat date dhe year. Për ta zgjidhur këtë problem mund të lexoni më shumë këtu.

Ju lutem të shikoni këtë artikull dhe të rregulloni problemet e vëna në pah. Nëse mendoni se ky është një raportim i gabuar ose kërkoni ndihmë në zgjidhjen e tij mund të shkruani këtu. Mos harroni të përmendni problemin dhe faqen ku ka ndodhur! — Qwerfjkl (bot) (diskutimet) 29 prill 2024 22:24 (CEST)[përgjigjuni]

Probleme me referimet te artikulli Varanasi

[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, Flladimi!

Unë jam një robot i komanduar nga përdoruesi Qwerfjkl. Ky redaktim i bërë nga ju në artikullin Varanasi ka sjellë këto probleme me referimet:

 • Adresë e zhveshur - Referimet shfaqin këtë gabim kur kanë adresa pa tituj. Për ta zgjidhur këtë gabim mund të lexoni më shumë këtu.

Ju lutem të shikoni këtë artikull dhe të rregulloni problemet e vëna në pah. Nëse mendoni se ky është një raportim i gabuar ose kërkoni ndihmë në zgjidhjen e tij mund të shkruani këtu. Mos harroni të përmendni problemin dhe faqen ku ka ndodhur! — Qwerfjkl (bot) (diskutimet) 30 prill 2024 13:25 (CEST)[përgjigjuni]

Transliterimi i gabuar i shume artikujve me referenca toponimike

[Redakto nëpërmjet kodit]

Pershendetje Flladim,

Ne rradhe te pare dua te shpreh mirenjohjen e pafundme per krijimin e qindra artikujve vellimore mbi hinduizmin, artin dhe kulturen e nenkontinentit indian. Kur kam pare fondin e te gjithave jam mahnitur nga perkushtimi yt per ta bere me te prekshme Indine dhe historine e saj per shqiptaret. Kjo me ka sherbyer si motivim per te vazhduar punen tende te palodhur, ndonese duke dhene nje kontribut modest, pergjate mungeses se madhe tende ne Wikipedia. Sikur lexuesit e atyre artikujve ta dinin se pothuajse te gjitha vijne nga dora e nje njeriu te vetem, jam i sigurt se do te ishin thellesisht mirenjohes ndaj teje ashtu sic jam edhe une. Gjithashtu jam shume i lumtur qe je rikthyer ne forum dhe po i jep nje hov te ri ketyre temave.

Se dyti, dua te shpreh se ndryshimin e emrave te faqeve (sidomos atyre me vendodhje ne Tamil Nadu) e shikoj si jo te arsyeshem. Kjo edhe per faktin sepse nuk ekziston nje hartezim i drejtperdrejte mes fonemave te tamilishtes dhe shqipes. Psh ne rastet kur haset "ee" tingulli gjegjes eshte i e zgjatur dhe jo vetem i. Me tej, kur haset "th" zakonisht behet fjale per t dhembore dhe jo per tingullin "th" ne shqip. Per te mos folur me pas per rastet kur ka "k" ne mes e cila ne shumicen e rasteve realizohet si "g" dhe jo "k" etj. Prandaj ne mungese te nje standardizimi ne kete aspekt, keshilloj qe te kthehen emrat e faqeve ne versionet e tyre fillestare.

Om shanti! AmbitiousDoughnut (diskutimet) 9 maj 2024 13:44 (CEST)[përgjigjuni]

Faleminderit qe ve ne dukje punen time per Azine jugore!
Per sa i perket transliterimit (shpresoj se e di dallimin me transkriptimin), jam nisur nga shqiptimi i shkrimit devinagari dhe jo edhe per vendet e gjuhen tamile. Por edhe per ate devinagari kam disa dyshime per disa tinguj qe s'ekzistojne ne shqip ose jane shume te veshtire se bashku. Per ato qe ke bindjen se jane gabim ndryshoi, por mos i lere sipas transliterimit ne anglisht.
Me respespekt dhe mirenjohje, Flladi (diskutimet) 9 maj 2024 23:08 (CEST)[përgjigjuni]

Medalje dhënë më 10 maj 2024 13:06 (CEST)

[Redakto nëpërmjet kodit]
Medalje
Për punën e mirë që po bën në lidhje me artikujt për Indinë në Wikipedia. Vazhdo kështu!


-Klein Muçi (diskutimet) 10 maj 2024 13:06 (CEST)[përgjigjuni]

Probleme me referimet te artikulli Xhamia Yjore

[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, Flladimi!

Unë jam një robot i komanduar nga përdoruesi Qwerfjkl. Ky redaktim i bërë nga ju në artikullin Xhamia Yjore ka sjellë këto probleme me referimet:

 • Emra të shumëfishtë: lista e autorëve - Referimet shfaqin këtë problem kur përdoret një parametër i vetëm në njëjës për të listuar disa vlera të autorëve njëkohësisht. Për ta zgjidhur këtë problem mund të lexoni më shumë këtu.
 • Emra shifrorë: lista e autorëve - Referimet shfaqin këtë problem kur te parametri i emrit të autorëve përdoren vlera të përbëra vetëm nga shifra e shenja pikësimi. Për ta zgjidhur këtë problem mund të lexoni më shumë këtu.

Ju lutem të shikoni këtë artikull dhe të rregulloni problemet e vëna në pah. Nëse mendoni se ky është një raportim i gabuar ose kërkoni ndihmë në zgjidhjen e tij mund të shkruani këtu. Mos harroni të përmendni problemin dhe faqen ku ka ndodhur! — Qwerfjkl (bot) (diskutimet) 1 qershor 2024 23:24 (CEST)[përgjigjuni]

Probleme me referimet te artikulli Historia e Dhakës

[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, Flladimi!

Unë jam një robot i komanduar nga përdoruesi Qwerfjkl. Ky redaktim i bërë nga ju në artikullin Historia e Dhakës ka sjellë këto probleme me referimet:

 • Gjuhë e panjohur - Referimet shfaqin këtë problem kur parametri language ka një vlerë të panjohur. Për ta zgjidhur këtë problem mund të lexoni më shumë këtu.

Ju lutem të shikoni këtë artikull dhe të rregulloni problemet e vëna në pah. Nëse mendoni se ky është një raportim i gabuar ose kërkoni ndihmë në zgjidhjen e tij mund të shkruani këtu. Mos harroni të përmendni problemin dhe faqen ku ka ndodhur! — Qwerfjkl (bot) (diskutimet) 16 korrik 2024 21:55 (CEST)[përgjigjuni]

Probleme me referimet te artikulli Historia e Bangladeshit

[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, Flladimi!

Unë jam një robot i komanduar nga përdoruesi Qwerfjkl. Ky redaktim i bërë nga ju në artikullin Historia e Bangladeshit ka sjellë këto probleme me referimet:

 • Vlerë e madhe vëllimi - Referimet shfaqin këtë mesazh kur parametri volume ka vlera me më shumë se 4 shifra apo me simbole të tjera përveç numrave arabë e romakë. Mund të lexoni më shumë këtu.

Ju lutem të shikoni këtë artikull dhe të rregulloni problemet e vëna në pah. Nëse mendoni se ky është një raportim i gabuar ose kërkoni ndihmë në zgjidhjen e tij mund të shkruani këtu. Mos harroni të përmendni problemin dhe faqen ku ka ndodhur! — Qwerfjkl (bot) (diskutimet) 18 korrik 2024 15:45 (CEST)[përgjigjuni]

Probleme me referimet te artikulli Ngulimi portugez në Çitagong

[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, Flladimi!

Unë jam një robot i komanduar nga përdoruesi Qwerfjkl. Ky redaktim i bërë nga ju në artikullin Ngulimi portugez në Çitagong ka sjellë këto probleme me referimet:

 • Datë e përkthyer automatikisht - Referimet shfaqin këtë problem kur përdoren data që janë përkthyer automatikisht nga moduli CS1. Për ta zgjidhur këtë problem mjafton të vendosni në referim datën e përkthyer në shqip sipas formatit shqiptar.

Ju lutem të shikoni këtë artikull dhe të rregulloni problemet e vëna në pah. Nëse mendoni se ky është një raportim i gabuar ose kërkoni ndihmë në zgjidhjen e tij mund të shkruani këtu. Mos harroni të përmendni problemin dhe faqen ku ka ndodhur! — Qwerfjkl (bot) (diskutimet) 18 korrik 2024 18:42 (CEST)[përgjigjuni]