Përdoruesi diskutim:Hyllvegu

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Hyllvegu. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Zotëri Hyllvegu, unë jam një krijues i faqeve të Luftërave dhe Betejave, ju lutem largojeni shenjën "grise|testpage" nga faqja e Betejës së Pashtrikut, sepse ajo faqe sapo është krijuar dhe nuk duhet të griset.


Përshëndetje Hyllvegu, mirëserdhe në Wikipedian në shqip !

Kjo është faqja juaj e diskutimit, në të cilën do të merrni mesazhe nga përdoruesit e tjerë. Në qoftë se ke pyetje mund të adresohesh pa ngurrim tek Oda e fillestarëve, ku një përdorues me eksperiencë do të ketë mirësinë të të përgjigjet sa më shpejt.

Përpara se të redaktoni një faqe në Wikipedia ne do t’iu rekomandonim të lexonit se si redaktohet dhe formatohet një faqe. Gjithashtu është e këshillueshme që të përdorni livadhin tonë për të eksperimentuar përpara se të redaktoni një artikull në Wikipedia. Në qoftë se dëshironi të krijoni një artikull të ri ndiqni Kujdestarin e artikujve, i cili do t’iu ofrojë ndihmë hap pas hapi. Kujdes, ju nuk duhet të kopjoni tekst nga faqet e tjera në internet dhe ta vendosni në Wikipedia! Gjithashtu gjatë katër ditëve të para të krijimit të llogarisë nuk do të mund të zhvendosni faqe nën një titull të ri alternativ.

Për t’iu përgjigjur një mesazhi nga një përdorues tjetër, duhet të shkoni në faqen e tij të diskutimit dhe të shtypni komandën “Shto një temë (të re diskutimi)”. Mos harro që diskutimet e tua duhet ti nënshkruash me (~~~~) ose thjesht shtyp butonin në fund të mesazhit tënd.

faqen tuaj të përdoruesit ju mund të shkruani shkurtimisht rreth vetes tuaj në mënyrë që wikipedianët e tjerë të të njohim më lehtë. E këshillueshme do të qe përdorimi si stampës {{Babel}}. Në qoftë se dëshiron ti mund të vendosësh edhe vendbanimin tënd aktual në hartën e wikipedianëve.

Mos harroni të ndryshoni preferencat tuaja.

Wikipedianët të urojnë punë të mbarë! Liridon (diskutimet) 26 prill 2016 22:05 (CEST)Reply[përgjigjuni]

Në ndihmën tënde janë faqet:


Not Albanian? sq-0? Click here!


Lus që të miratoni redaktimet e mia.--185.248.103.164 15 mars 2021 21:16 (CET)Reply[përgjigjuni]

Do t'i shqyrtoj në ditët në vijim, në mënyrë të ngadalshme. Faleminderit për mirëkuptimin që nuk nxitohem, edhe ndërkohë gostitu me një pije.
Raki
Hajde pimë një teke raki.

--Hyllvegu (diskutimet) 16 mars 2021 01:39 (CET)Reply[përgjigjuni]

Hallo Herr Hyllvegu! Ich wollte Ihnen sagen, ob Sie den Seitenlöschstempel von der Seite "Beteja e Logjës" entfernen können, da ich nicht weiß, wie man ihn entfernt.[Redakto nëpërmjet kodit]

Hallo Herr Hyllvegu! Ich wollte Ihnen sagen, ob Sie den Seitenlöschstempel von der Seite "Beteja e Logjës" entfernen können, da ich nicht weiß, wie man ihn entfernt. 37.26.97.89 30 gusht 2021 00:01 (CEST)Reply[përgjigjuni]

Den kann nur ein Administrator entfernen. Frag mal Klein Muçi, er ist zum Glück wieder zurück.
Mund të hiqet vetëm nga administrues. Mund të pyesësh për shembull Klein Muçin, i cili u rikthye (fatmirësisht).--Hyllvegu (diskutimet) 30 gusht 2021 19:47 (CEST)Reply[përgjigjuni]

Përshëndetje!

Ky është një mesazh automatik i dërguar te të gjithë kontrolluesit shqipfolës që kanë qenë aktivë së fundmi. Aktualisht në listën e faqeve me ndryshime në pritje gjenden rreth 4000 faqe, disa prej tyre në pritje për më shumë se 1 viti. Kontrollimi i ndryshimeve në pritje është një nga përgjegjësitë bazë të çdo komuniteti Wiki kështu që ju ftojmë të ndihmoni ta zbrazim atë listë. Lista mund të gjendet këtu. - MediaWiki message delivery (diskutimet) 16 mars 2022 15:04 (CET)Reply[përgjigjuni]

Tamara Obrovac ose Tamara Obrovak[Redakto nëpërmjet kodit]

Hi@Hyllvegu! Se pari, faleminderit per zhvendosjen e emertimit te artikullit nga sistemi fonetik te shqipes ne ate transkriptim te anglishtes. Se dyti, perpiqem te shkruaj vetem shqip. Klm!--Vyolltsa (diskutimet) 22 prill 2022 09:09 (CEST)Reply[përgjigjuni]

Tung @Vjollca. Kjo zonjë, edhe duke marrë parasysh sistemin fonetik të shqipes quhet Znj Obrovac sepse c në jugosllavisht/kroatisht njëson me c në shqip. Kalofsh mirë dhe veç vazhdo.--Hyllvegu (diskutimet) 22 prill 2022 11:27 (CEST)Reply[përgjigjuni]
@Hyllvegu! Epo, kur te ndryshosh dicka, ndryshoje deri ne fund, meqe mendon se eshte me -c. Vyolltsa (diskutimet) 22 prill 2022 13:53 (CEST)Reply[përgjigjuni]
Harrova.
s‘mendoj, po kështu është… Hyllvegu (diskutimet) 23 prill 2022 00:09 (CEST)Reply[përgjigjuni]

Goldener Tempel[Redakto nëpërmjet kodit]

Hallo Hyllvegu, wenn mich jemand rücksetzt, der deutsch spricht, dann muss ich mich natürlich auch melden :-) Über Geschmack lässt sich natürlich streiten Nur für mich kurz zur Erklärung, was bedeutet "pamja ka qenë më e mirë" genau. Googletranslator sagt "bessere Ansicht". meinst du damit den Blick auf das Gebäude oder die Qualität des Fotos?

ich finde das aktuelle Bild von 2006 zu unscharf. meins ist auch nicht die wucht aber schärfer. ich hänge natürlich nicht an meinem, vielleicht hast du zeit und lust hier ein anderes zu wählen wenn nicht, lassen wir alles so. liebe Grüße Z thomas (diskutimet) 30 nëntor 2022 07:48 (CET)Reply[përgjigjuni]

Zgjedhjet për kujdestar[Redakto nëpërmjet kodit]

Si një nga përdoruesit me përvojë të Wikipedia-s shqip, të ftoj të lexosh këtë lajmërim në Kuvend nëse nuk e ke lexuar ende.

Faleminderit! :) - Klein Muçi (diskutimet) 12 shkurt 2023 14:07 (CET)Reply[përgjigjuni]