Përdoruesi diskutim:Ritamaliqi

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Ritamaliqi. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Faleminderit per punen e vyer!

Shqyrtim i artikullit[Redakto nëpërmjet kodit]

Pershendetje Rita, Ju lus qe ta shqyrtoni artikullin https://sq.wikipedia.org/wiki/Gazeta_e_Pavarur Faleminderit!

Përshëndetje Rita Maliqi, ju bëni përkthime mjaft të mira. A doni ta përktheni artikullin shakaja (en:joke), sapun (en:soap), el-Xhezeriu (en:al-Jazari), Arshik (en:Ashik), kati (en:Storey), dyshek (en:Mattress), Korpusi I (en:I Corps (Ottoman Empire)), Tokad (en:Tokat), Samsuni (en:Samsun), Adapazari (en:Adapazarı), Sinopi (en:Sinop), Artvini (en:Artvin), Qeveria jugosllave në mërgim (en:Yugoslav government-in-exile), Partia Socialiste e Serbisë (en:Socialist Party of Serbia), Partia Përparimtare Serbe (en:Serbian Progressive Party) dhe Jezidët (en:Yazidis)? 2A02:3033:416:9A29:1:0:48A4:5891 1 shkurt 2023 15:40 (CET)Reply[përgjigju]

Pyetje nga Majaa008 te Mikroorganizmat (4 shkurt 2023 17:28)[Redakto nëpërmjet kodit]

hi ca te bej un tani --Majaa008 (diskutimet) 4 shkurt 2023 17:28 (CET)Reply[përgjigju]

Pershendetje @Majaa008, mund te filloni te redaktoni artikuj qe ju preferoni. Mund te shikoni video ne gjuhen shqipe mbi redaktim, shkrim, perkthim dhe ngarkim te mediave ne kanalin e WoALUG https://www.youtube.com/@wikimediansofalbanianlangu6065. Ritamaliqi (diskutimet) 2 mars 2023 14:13 (CET)Reply[përgjigju]

Pyetje nga Albanabazi nëpërmjet panelit të ndihmës (16 shkurt 2023 16:20)[Redakto nëpërmjet kodit]

a esht e pranushme komuniteti lgbt sips jush edhe a jemi te obliguar ta pranojn si komunitet apo ti injorojm ne heshtje. --Albanabazi (diskutimet) 16 shkurt 2023 16:20 (CET)Reply[përgjigju]

Pershendetje @Albanabazi, nese ju duhet ndihme mbi redaktimin apo shkrimin e aritkujve encikolpedik ne Wikipedia mund te ju ndihmoj. Po ashtu mund te shikoni video ne gjuhen shqipe mbi projektet Wiki ne kanalin e WoALUG https://www.youtube.com/@wikimediansofalbanianlangu6065 Ritamaliqi (diskutimet) 2 mars 2023 14:22 (CET)Reply[përgjigju]

Prsh si mund te postoj nje person te njohur --Florenx Kullani (diskutimet) 26 shkurt 2023 15:55 (CET)Reply[përgjigju]

Pershendetje @Florenx Kullani, per te krijuar nje artikull mbi nje person te njohur duhet te keni referenca per te mbeshtetur artikullin. Mund te shikoni video ne gjuhen shqipe mbi redaktim, shkrim, perkthim dhe ngarkim te mediave ne kanalin e WoALUG https://www.youtube.com/@wikimediansofalbanianlangu6065 Ritamaliqi (diskutimet) 2 mars 2023 14:15 (CET)Reply[përgjigju]