Përdoruesi diskutim:Shkodranci

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Shkodranci. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Medalje dhënë më 26 shtator 2022 12:20 (CEST)[Redakto nëpërmjet kodit]

Medalje
Për punën e mirë që po bën në Wikipedia. Vazhdo kështu!

-Klein Muçi (diskutimet) 26 shtator 2022 12:20 (CEST)Reply[përgjigjuni]

@Klein Muçi, shumë faleminderit! Shkodranci (diskutimet) 26 shtator 2022 13:26 (CEST)Reply[përgjigjuni]

Përshëndetje! A janë të sakta artikujt Mexhlisi i Përgjithshëm dhe Asambleja e Madhe Kombëtare e Turqisë? Mungon artikujt Dhoma e Deputetëve (Perandoria Osmane) (en:Chamber of Deputies (Ottoman Empire)), Senati i Perandorisë Osmane (en:Senate of the Ottoman Empire), Revolucioni xhonturk (en:Young Turk Revolution) dhe Osmanizmi (en:Ottomanism) 2003:E6:2F20:A300:ECCB:4014:62AE:426F 26 shtator 2022 14:22 (CEST)Reply[përgjigjuni]

Po, në rregull janë.
Do të mundohem t'i përkthej unë, sepse më pas do të perkthej dhe Dhomëm e sipërme dhe Dhomën e ulët. Shkodranci (diskutimet) 26 shtator 2022 15:53 (CEST)Reply[përgjigjuni]

Medalje dhënë më 1 nëntor 2022 15:21 (CET)[Redakto nëpërmjet kodit]

Medalje
Për punën e mirë që po bën në krijimin dhe mirëmbajtjen e stampave në Wikipedia. Vazhdo kështu!

-Klein Muçi (diskutimet) 1 nëntor 2022 15:21 (CET)Reply[përgjigjuni]

Përshëndetje

Pash disa artikuj stampash që ke krijuar. Do të isha mirënjohës nëse krijon stampë rreth animeve dhe mangave.:) Qendrimi15 (diskutimet) 9 nëntor 2022 00:18 (CEST)Reply[përgjigjuni]

Përshndetje!
Besoj se mund të shërbejë Stampa:Infobox personazhi për Anime dhe Manga, sepse pashë në Wikipedia Anglisht dhe nuk kishte ndonjë stampë për to dhe ata përdornin Template:Infobox Character, Stampa:Infobox personazhi në WikiShqip. -- Shkodranci (diskutimet) 9 nëntor 2022 10:09 (CET)Reply[përgjigjuni]
Më fal, tani sapo e vura re. Ne kemi disa stampa për to, por ato stampa janë të parregullta dhe duhen rregulluar, siç janë edhe ne EnWiki, por ato nuk mund ti bëj sot, do të shoh, kur mundem ta bëj një gjë të tillë. Stampa:Infobox animanga. Faleminderit! -- Shkodranci (diskutimet) 9 nëntor 2022 10:14 (CET)Reply[përgjigjuni]
Faleminderit shumë :) Qendrimi15 (diskutimet) 9 nëntor 2022 14:10 (CEST)Reply[përgjigjuni]
Përshëndejte, Qendrimi15!
Unë përfundova shumë në ato stampa dhe duhet të krijoj edhe tre stampa të tjera nga EnWiki, të cilat nuk mundem ti bëj tani, sepse kam pak punë dhe, kur të mbaroj do ta përfundoj sot. Hidhi një sy nëse të pëlqen si e bëra. Faleminderit :) -- Shkodranci (diskutimet) 9 nëntor 2022 14:18 (CET)Reply[përgjigjuni]

Faqen e përdoruesit[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje! Në faqen e përdoruesit ke shkruar gabimisht "redaktimet e mija", kurse duhet të ishte "redaktimet e mia". FierakuiVërtet (diskutimet) 9 nëntor 2022 20:30 (CET)Reply[përgjigjuni]

Faleminderit! Gabim drejtshkrimor është, por duhet korrigjuar. Faleminderit që më the :) -- Shkodranci (diskutimet) 9 nëntor 2022 20:50 (CET)Reply[përgjigjuni]

Zgjedhjet për kujdestar[Redakto nëpërmjet kodit]

Si një nga përdoruesit tashmë me përvojë të Wikipedia-s shqip, të ftoj të lexosh këtë lajmërim në Kuvend nëse nuk e ke lexuar ende.

Faleminderit! :) - Klein Muçi (diskutimet) 17 shkurt 2023 15:24 (CET)Reply[përgjigjuni]

Faleminderit për njoftimin, do të shoh. :) -- Shkodranci (diskutimet) 17 shkurt 2023 15:46 (CET)Reply[përgjigjuni]