Jump to content

Pale-Praça

Coordinates: 43°45′50″N 18°45′50″E / 43.764°N 18.764°E / 43.764; 18.764
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Pale-Prača është një nga tri komunat e Kantonit Bosnje Podrinja e cila gjendet në Federatën e Bosnjës dhe Hercegovinës

Lidhje të jashtme

[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Koordinatat: 43°45'50"N 18°45'50"E / 43.764°N 18.764°D / 43.764; 18.76443°45′50″N 18°45′50″E / 43.764°N 18.764°E / 43.764; 18.764