Petrova (Prizren)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Petrovë
Therandë
Livadhi
Fshat

Petrovë është një vendbanim në komunën e Prizrenit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Therandë dhe Livadhi.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]