Piel de otoño

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Piel de otoño (sq. Gjethe vjeshte) është një telenovelë meksikane prodhuar nga Televisa në vitin 2005. Me regjisor Lily Garza. Filloi transmetimin në 18 maj 2005 deri 23 shtator 2005 me 90 seri. Në Shqipëri u transmetua nga Vizion Plus. Është një version i ri i Cicatrices del alma prodhuar përsëri nga Televisa1986. Me dashurinë dhe mbështetjen e Lucias, bashkeshorti i saj Ramon ka përparuar në biznesin e tij, dhe ka një arritje të madhe në ekonomi. Por situata të vështira fillojnë, dhe ai zë një të dashur të re.

Aktorët:[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Produktcioni[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]