Plluzhina (Skënderaj)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Plluzhinë
Rrezanë
Fshat

Plluzhinë është një vendbanim në komunën e Skënderajt, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Rrezanë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]