Podllogu i Epërm

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Podllogu i Epërm
Fshat
Vendndodhja
Podllogu i Epërm is located in Maqedonia e Veriut
Podllogu i Epërm
Podllogu i Epërm
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Lindor
Komuna Koçan
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 313 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 2300
Prefiksi (+389) 033
Targa KO
Koordinatat 41° 53′ 17″ Veri

22° 22′ 48″ Lindje

Popullsia 704 banorë (2002)