Portal diskutim:Pazari i Ri

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi portalin Pazari i Ri. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Koka dhe Fundi[Redakto nëpërmjet kodit]

Për të modifikuar ngjyrat e modelit shkohet tek faqja e "ballinës" dmth Header dhe futen kodet e ngjyrave përkatëse.

Portal Header[Redakto nëpërmjet kodit]

Header

Portal Footer[Redakto nëpërmjet kodit]

Footer

E ndreqa[Redakto nëpërmjet kodit]

Ok, u bë... Tani mund të shtosh info dhe materiale tek seksionet përkatëse duke klikuar redakto. Tani nuk kam shumë kohë që të të tregoj se si mund të modifikosh në mëynrë të thjeshtë ngjyrat modelit...-- Mr. Pseudo diskuto 4 prill 2015 23:29 (CEST)

Nuk ka dal sikurse portalet tjera. Sdi qk bëjë.--Planeti (diskutimet) 4 prill 2015 23:39 (CEST)
Si cili portal tjetër? Për shembull Portali mbi ekonominë që hapa unë është identik në strukturë.-- Mr. Pseudo diskuto 4 prill 2015 23:46 (CEST)